Мелірування. Так само модно, якщо вибрати потрібну техніку.

окрашивание волос, восстановление волос, реконструкция волос, аиртач

Мелірування ніколи не помре. Воно інтерпретується, модернізується, перетворюється в інші техніки з фольгою, але метод «штопання» залишиться з колористами назавжди. На зміну йому приходили балаяж, омбре на начосами з промальовуваннями. Зараз епоха аіртача та  його похідних. Але всі вони родом з мелірування.

Отже, модель на мелірування років 5. Це той випадок, коли інше не пропонувати. Техніка діагональних проборов, шириною не більше 0,5 см, пасмо в пасмо і дуже дрібне штопанням. Сивина 40%, н.б. 8.

Мета була приховати сивину, світлий тон, не прив’язуватися до частого фарбування коренів, без чіткого переходу. Дана техніка відповідає побажанням. Можна й інші техніки, але, як вище написано, зрозуміло чому.

Рецепт. Мелірування барвником Шварц 12.0 + 12% + протектор й тільки такий оксид,  не знижуємо його ні в яких зонах. Починаємо з нижньо-потиличної. Час витримки 50-60 хв. Між фольгою, через пасмо, наносимо напівперманент Рішес від Лореаль 8 + 2,7% + протектор, 20 хв. Контролюємо час кожної зони та змиваємо по-блочно, можна просто водою.

Промиваємо повністю хелатним шампунем, щоб очистити від накопичених хімічних елементів, забруднень і непотрібних відтінків. Колір барвника спеціально підібраний без відтінку з 0м, так як хелат міг його підмити,  спочатку нам потрібен тільки фон. Шампунь залишаємо на 3-5 хв, змити, кондиціонер, змити. Добре віджати рушником і нанести тонування напівперманент Діалайт від Лореаль на 1.8% це ВАЖЛИВО, щоб не підсвітлити темну та натуральну базу. Колір на 10 м рівні тону, нейтрально-теплий.
У даній ситуації освітлили прикореневу зону і сивина вже не на контрасті, не впадає в очі. Якщо б при цій кількості сивого волосся була темніша н. б., то застосовувався б порошковий барвник.

Всім продуктивних технік й натхнення!