ПРО НАС

Всім привіт, я Олена Сидорова, власник студії краси ES, топ стиліст – перукар з досвідом роботи в б’юті сфері з 2002року. У мене є вища педагогічна освіта, вмію подавати інформацію людям та люблю ділитися досвідом. У моїй родині династія педагогів та директорів шкіл, тому знайти своє покликання не склало труднощів. Спостерігаючи за тенденціями розвитку салонного бізнесу та запитів клієнтів, визначила свій подальший напрямок. Так як, все частіше почали з’являтися вузькопрофільні поділи в сфері краси, ми вирішили створити свою школу по відновленню волосся.

У світі моди, частих змін із зовнішнім образом і впливом навколишнього середовища, волосся мають властивість перевантажуватися, під впливом хімічних процедур, перукарських послуг, домашнім доглядом, а мати довгі, доглянуті волосся зі здоровим блиском мріє кожна їхня власниця. Вилікувати волосся не можливо, так як це мертва матерія та кровоносних судин в них немає, але реконструювати, відновити і утримати в хорошому стані, не доводячи до руйнування – це і є завдання майбутніх фахівців.

Даний напрямок по відновленню структури волосся дасть можливість майстру перукареві розширити свої послуги, салонам краси – урізноманітнити свій сервіс, а так само відкрити вузькопрофільні салони по даному напрямку. Цьому напрямку може навчитися кожен охочий, не маючи досвіду роботи з волоссям, так як в план курсу входить повний аналіз та розбір шкіри голови і волосся, всі базові аспекти будови, аналіз проблеми, підбір етапів відновлення, вибір продукту, укладка волосся та ін. А також програма включає навчання фахівців – трихологів і пов’язана з проблемами шкіри голови, випадіння волосся, дерматитів та інших, які можливо вирішити в рамках перукарських знань. Так як проблеми структури волосся та шкіри голови тісно взаємопов’язані, фахівцем з цих питань може бути одна людина. Для цього не потрібно бути перукарем, досить мати бажання освоїти нову проффесію. А ми в свою чергу навчимо вас грамотно підбирати необхідні процедури по відновленню волосся та шкіри голови, адже ці питання так само важливі, як стрижка та фарбування, так як на пошкодженому, сухому, ламкому волоссю погано тримається колір і форма стрижки. Але ж, здорове волосся починаються зі здорової шкіри голови.

Ми запрошуємо в нашу команду викладачів, фахівців трихологів, трітментологів, майстрів з кератинового вирівнювання, перукарів хіміків, щоб створити новий напрямок у сфері краси.