Інтерв’ю для Бучанської Міської Ради

Сидорова Елена основатель и преподователь школы восстановления волос, главный технолог школы, арт-директор студии красоты ES

В маленькому місці важливо будь-якому підприємству в сфері послуг зарекомендувати себе серед відвідувачів. Адже тут слава поширюється з неймовірною швидкістю і потрібно тримати статус свого закладу на вищому рівні. В великому місті існує, як велика конкурентність, так і клієнтопотік, де ти працюєш не на якість та ім‘я, а на швидкість. Так і клієнти нашого салону краси знаходять нас за рекомендаціями знайомих і відгуками відвідувачів. Розвиток нашого салону направлений на постійне навчання, підвищення кваліфікації, відвідування майстер-класів, запрошення до салону відомих майстрів з індивідуальними інтенсивами, вивченню і знаходженню нового матеріалу, застосовуванню новітніх технологій і пристроїв для сервісу краси. Команда салону має високий рівень професіоналізму. Наш заклад спеціалізується на перукарських послугах, нігтьового сервісу та послуг лешмейкерів і, нещодавно, ми ввели новий сервіс – трихологічні програми, які засновані на здоров‘ї шкіри голови і відновлення волосся. За час існування салону та особистої праці з клієнтами, я помітила, що ця проблема зовсім не розкрита в повному її обсязі, а важливість вона несе не менш, ніж стильна стрижка або якісне фарбування. Адже саме перукар перший може помітити погіршення стану шкіри голови й вирішити це питання на початковому етапі, або порекомендувати звернутися до необхідного лікаря і прописати спільну програму відновлення.

 

  • Коли та при яких обставинах, ви вирішили відкрити свій салон краси?

– З 17 років я займаюсь перукарською справою, працюючи в різних салонах, де керівники не мали відносин до внутрішньої діяльності закладу, вони не розуміли цієї сфери, не розвивали його. В салон було вложено багато грошей, але він був пустим і не розвиненим, і я точно розуміла, що я хочу зробити для салону, будучи керівником власної студії. Це велика відповідальність серед пошуку персоналу, вибору продукції, утриманню клієнтів та інше.  Так, працюючи в салоні в місті Буча я вирішила відкрити свій заклад краси. Знайшлись інвестори, які допомогли не лише грошима, а й дієвими рекомендаціями, тому що бути перукарем та керівником – різні речі. І мені не легко було опонувати нову діяльність, лише методом проб і помилок, ми вийшли на певний рівень. Мені здається, що місце переповнене салонами краси.

  • З чого потрібно почати клієнтці, яка хоче отримати здорове, красиве волосся?
  • Які існують дієві методи роботи по відновленню волосся і шкіри голови?
  • А щоб порадили, наприклад, мені?
  • Яку продукцію використовуєте в салоні та що порадите в домашньому догляді?
  • Яка різниця між кератиновим вирівнюванням і відновленням?
  • Де навчають перукарів-трихологів?