Зняття нарощеного волосся.

снятие нарощенных волос, наращивание волос, наращивание волос киев, курсы по наращиванию волос киев, курсы по наращиванию волос

І так настав момент зробити корекцію. Показовим моментом стає заплутування пушкового волосся в прикореневій зоні. «Калтуни» ще називають їхніми майстрами з нарощування. Це коли новий, відрослий волосся вбивається в капсулу і, якщо не вичісувати їх, то утворюється вузол. Цей процес можна уникнути при постійному прочісуванні м’яким, силіконовим гребінцем по всіх коренях. І не потрібно боятися розчісувати волосся від кореня, це просто потрібно робити. Вам майстер порекомендує спеціальну гребінець і покаже, як ним користуватися.

У середньому термін носіння донорського волосся 2,5 – 3 місяці. Волосся перекапсулюється і від цього втратить у ліні 1-2 см, стара капсула зрізається і наноситься нова.

 

Не поспішайте нарощувати волосся щодня. Дайте відновитися шкірі голови та довжині. Протягом 2-3 тижнів пройдіть необхідну програму, що реконструює, зробіть повне фарбування волосся і, при необхідності, ботокс або кератин. Це дасть вам гарантію якості та хорошу підготовку до серйозного впливу донорського волосся на шкіру голови та довжину.

 

Що точно не рекомендую робити, це процедури на стимуляцію росту волосся, якщо ваша мета нарощувати далі. Тоді корекцію доведеться робити частіше.